CAVIAR ANTI-AGE INFINITE COLOR HOLD SHAMPOO 250 ML

1,950 ден 1,365 ден
-30%

Шампонот е нежно средство за чистење кое го минимизира бледнеењето на бојата за трајна боја додека ја надополнува изгубената влага. Формулиран со нашиот препознатлив екстракт од кавијар и комплекс за двојно задржување на бојата  што обезбедува моќна заштита на бојата и интензивна влажност, оваа формула за задржување боја е клинички докажана дека ја одржува живоста на бојата и сјајот 70 дена.

Без додадени SLS/SLES*, парабени, фталати, DEA/TEA и синтетичка боја.

Опис

Хидратантен шампон  кој го минимизира бледнеењето на бојата за трајна живост на бојата на косата.