CAVIAR ANTI-AGING CLINICAL DENSIFYING SCALP TRETMENT 125ML

2,700 ден

Интензивен  третман  за  скалпот, за стимулирање и раст на погуста коса со лесна текстура.Содржи хранливи состојки од витаминска мешавина создавајќи заштита од надворешни честички и екстракт од црвена детелина која помага да се добие густа коса.Погоден за коса која е тенка и кршлива.Создава волумен на косата и спречува идно проретчување и кршење.

Начин на употреба: Се нанесува со блага масажа на веќе измиена коса се додека не се апсорбира третманот.Не се измива.За најдобри резултати, користете го третманот двапати дневно.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Интензивен  третман  за  скалпот за стимулирање и раст на погуста коса со лесна текстура.