CAVIAR ANTI-AGING INFINITE COLOR HOLD CONDITIONER 250 ML

1.365,00 ден

 Нежен регенератор кој длабоко продира за да ја заштити бојата од избледување за трајна живост додека ја надополнува влагата.Формулиран со нашиот препознатлив екстракт од кавијар и комплекс за двојно задржување на бојата  што обезбедува моќна заштита на бојата и интензивна влажност, оваа формула за задржување боја е клинички докажана дека ја одржува живоста на бојата и сјајот 70 дена.

Без додадени SLS/SLES*, парабени, фталати, DEA/TEA и синтетичка боја.

Начин на користење: Се нанесува на влажна и измиена коса и по неколку минути се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Хидратантен кондиционер  кој го минимизира бледнеењето на бојата за трајна живост на бојата на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

CAVIAR ANTI-AGING INFINITE COLOR HOLD CONDITIONER 250 ML
1.365,00 ден