CAVIAR ANTI-AGING MULTIPLYING VOLUME STYLING MIST 147 ML

1.239,00 ден

Инстант спреј  за креирање  волумен  од корен до врв кај тенка коса. Формулиран со нашиот препознатлив екстракт од кавијар и нашиот комплекс за зголемување на волуменот Marine Plumping Complex, помага да се создаде траен допирливо мек волумен од корените до краевите. Ја прави косата да изгледа и да се чувствува здрава, додека веднаш дава поголема исполнетост и волумен.

Без додадени SLS/SLES*, парабени, фталати, DEA/TEA и синтетичка боја. Погоден за обоена коса.

Начин на употреба:Нанесете на чиста и влажна коса пред фенирање и стилизирајте какои обично.

 

Достапност: На залиха
Опис

Инстант спреј  за креирање  волумен  од корен до врв со флексибилно држење и сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

CAVIAR ANTI-AGING MULTIPLYING VOLUME STYLING MIST 147 ML
1.239,00 ден