CAVIAR ANTI-AGING REPLENISHING MOISTURE CONDITIONER 250 ML

1,950 ден

Луксузен регенератор  кој ја обновува и хидрира сувата коса.Помага да се врати и ребалансира влажноста на косата за значително помека, помазна, посјајна коса која се чувствува трансформирана по една употреба. Помага да се заштитите и одбраните од секојдневните агресори како што се еколошки, физички, топлински и хемиски оштетувања што може да предизвикаат вашата коса да изгледа постара. Формулиран со нашиот препознатлив екстракт од кавијар и морска свила  кои спречуваат  косата да стане сува и склона кон кршење.

Формулиран без SLS/SLES*, Parabens, Phthalates, DEA/TEA и вештачки бои.

Начин на употреба: Се нанесува на измиена коса и по неколку минути се плакне темелно.

Опис

Луксузен регенератор богат со липиди кој ја храни и хидрира сувата коса.