CAVIAR ANTI-AGING SMOOTHING ANTI-FRIZZ DRY OIL MIST 147 ML

1.365,00 ден

Леснo суво масло во спреј кое веднаш додава сјај додека го скротува разлетувањето на косата,оставајќи ја  мека и свиленкасто мазна. Нашиот чист екстракт од кавијар, богат со омега 3 масни киселини, протеини, минерали и витамини А, Ц и Д помага видливо да ги подобри знаците на стареење на косата: управливост, кршење, сувост и досада. Хранливата мешавина од масла од Абисин, Камелија и Авокадо помага да се измазни косата враќајќи ја нејзината сила и сјај. Косата останува мазна и бујна, без мрсни остатоци. Клинички докажано дека го контролира разлетувањето до 8 часа и го намалува кршењето за 93% со заштита од топлина од 232 степени.

Без додадени SLS/SLES*, парабени, фталати, DEA/TEA и синтетичка боја. Погоден за обоена коса.

Начин на употреба: се нанесува на влажна или сува коса и не се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Леснo суво масло во спреј кое веднаш додава сјај додека го скротува разлетувањето на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

CAVIAR ANTI-AGING SMOOTHING ANTI-FRIZZ DRY OIL MIST 147 ML
1.365,00 ден