CLEANSING SHAMPOO 300 ML

880,00 ден

Шампон за длабинско прочистување на сите видови на коса.Формулата со Pixel Technology со екстракт од корен од женшен длабински чисти, ги отстранува нечистотиите и акумулацијата на производите и ја освежува косата и скалпот без да ги отстранува хранливите материи.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за длабинско прочистување на сите видови на коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

CLEANSING SHAMPOO 300 ML
880,00 ден