CLEANSING SHAMPOO 300 ML

880 ден

Шампон за длабинско прочистување на сите видови на коса.Формулата со Pixel Technology со екстракт од корен од женшен длабински чисти, ги отстранува нечистотиите и акумулацијата на производите и ја освежува косата и скалпот без да ги отстранува хранливите материи.

Категорија: ,

Опис

Шампон за длабинско прочистување на сите видови на коса.