COLOR BLASTER CONDITIONER CREMA (GOLD) 300 ML

950,00 ден

Хранливи пигментирани кондиционери кој ја негуваат,освежуваат и тонираат бојата на вашата коса.
Инфузирани со живописни директни бои кои обезбедуваат прекрасни интензивни бои.
Помагаат да се измазни структурата на влакното.
Содржат НОВИ напредни формули без силикони и парабени.
Сите формули се вегански без животински состојки.
СОДРЖАТ специјална мешавина од: природни билни масла,масло од семе од кајсија,кокосово масло и масло од калинка.
Начин на употреба: Се нанесуваатна веке шампонирана на коса просушена со пешкир.Се остава да делува од 2 до 10минути се додека не го постигнете посакуваниот резултат а
потоа плакнете темелно.
Достапност: На залиха
Опис

Хранливи пигментирани кондиционери кој ја негуваат,освежуваат и тонираат бојата на вашата коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

COLOR BLASTER CONDITIONER CREMA (GOLD) 300 ML
950,00 ден