COLOR CONDITIONER 300 ML

890,00 ден

Кондиционер за нега и хидратација на фарбана коса.Формулата со Pixel Technology која содржи протеини од свила, ја отплеткува и измазнува  косата додека помага да се спречи избледување на бојата   до 90%  дури и по 30 миења.Дава интензивен сјај и изглед на здрава фарбана коса.

Начин на употреба:Користете на коса исушена со пешкир. Оставете 2 мин пред темелно да исплакнете. За секојдневна употреба.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер за нега и хидратација на фарбана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

COLOR CONDITIONER 300 ML
890,00 ден