COLOR LEAVE -IN /RINSE OFF TREATMENT MASK 200 ML

1,200 ден

Маска  за длабинска и интензивна нега и хидратација на фарбана коса.Формулата со Pixel Technology која содржи протеини од свила, ја отплеткува и измазнува  косата додека помага да се спречи избледување на бојата  до 90%  дури и по 30 миења.Дава интензивен сјај и изглед на здрава фарбана коса.

Начин на употреба:Користете на коса исушена со пешкир. Оставете 5-10 мин пред темелно да исплакнете или можете и да ја оставите. 

Категорија: ,

Опис

Маска  за длабинска и интензивна нега и хидратација на фарбана коса.