Color Star Care Serum 100ml

1,180 ден

СЕРУМ COLOR STAR ЗА ФАРБАНА И ТРЕТИРАНА КОСА 100ML

Категорија: , таг

Опис

Гоџи бобинките значително ги ПОДМЛАДУВААТ клетките и го поттикнуваат нивно брзо ОБНОВУВАЊЕ. Длабински ја хидрираат и хранат косата