CURVACEOUS CONDITIONER FOR CURLY AND WAVY HAIR 250 ML

1,420 ден

Redken Curvaceous Conditioner е лесен регенератор за кадрава и брановидна коса што  обезбедува интензивно навлажнување за сите типови на кадрици  без да ги натежне . Збогатен е со специјалниот Curl memory комплекс на Редкен и Interlock Protein Network (IPN) кои ја зајакнуваат и навлажнуваат косата  за зголемена управливост, контрола на разлетувањето и неверојатен сјај.

Начин на употреба: Може да се исплакне или да се остави за дополнителна дефиниција на локните и мекост.

Out stock

Нема на залиха

Опис

Лесен  регенератор со /без плакнење за кадрава и брановидна коса, за нежна хидратација без натежнување на косата.