CURVACEOUS FULL SWIRL CURLY & WAVY HAIR CREAM SERUM 150 ML

2,100 ден

Redken Curvaceous Full Swirl e 2 vo 1 крем серум  за кадрава и брановидна коса кој  се бори против разлетувањето и фриз ефектот , ја хидрира и задржува влажноста на косата. Овој крем-серум  обезбедува контрола на сите типови кадрици  и го подобрува изгледот на секоја локна.

Начин на употреба:Нанесете рамномерно на влажна или сува коса.Не плакнете  и стилизирајте како и  обично.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , , ,

Опис

2 во 1 крема и серум за виткана и брановидна коса кој овозможува  совршена контрола и дефиниција на локните истовремено давајќи  природен сјај и хидратација.