DAILY MOISTURIZING SHAMPOO 250ml

600 ден

Шампон за нормална кон сува коса и кожа на главата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за нормална кон сува коса и кожа на главата.
Дневен хидрирачки шампон кој е формулиран така што содржи мешавина на природни екстракти кои ја хидрираат и кондиционираат косата, а не ја натежнуваат.