DANDRUFF SHAMPOO 300 ML

880 ден

Шампон за отстранување на првут.Формулата со Pixel Technology која содржи Piroctone Olamine и витамин Е ацетат го отстранува видливиот првут уште од првото перење. За совршено избалансирана коса и скалп.

Категорија: ,

Опис

Шампон за отстранување на првут.