DUALSENSES BLONDES & HIGHLIGHTS 60sec TREATMENT MASK 200ML

1.080,00 ден

Интензивна маска за нега и неутрализација на жолти тонови кај плава и бланширана коса.

Достапност: На залиха
Опис

Регенеративна маска за коса, специјално дизајнирана да ги отстрани жолтите тонови за само 60 секунди.

Содржи :

*голем комплекс на растителни екстракти, есенцијални масла, протеини од свила, кератин, витамини.

*напредната Luminescine Color технологија, со нејзината концентрирана формула дејствува да ја претвори невидливата УВ светлина во видлива светлина со што ја освежува бојата и дава сјај

*FadeStopFormula спречува губење на сјај и енергичност и ги неутрализира непосакуваните тонови

 

Начин на користење : нанесете по должината на косата по  шампонирање. Нека работи барем 1 минута. Исплакнете темелно.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

DUALSENSES BLONDES & HIGHLIGHTS 60sec TREATMENT MASK 200ML
1.080,00 ден