DUALSENSES BLONDES & HIGHLIGHTS BRILLIANCE SERUM SPRAY 150ML

990,00 ден

Серум во спреј кој не се плакне  за нега и сјај плава и бланширана коса.

Достапност: На залиха
Опис

 

Серум спреј што не се измива содржи microPROtec комплекс и Luminescine технологија. Моментално го олеснува расчешлањето на косата, и дава сјај и ја продолжува издржливоста на бојата. Обезбедува термичка заштита. Не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

DUALSENSES BLONDES & HIGHLIGHTS BRILLIANCE SERUM SPRAY 150ML
990,00 ден