DUALSENSES BLONDES & HIGHLIGHTS SHAMPOO 250ML

990,00 ден

Шампон за нега и неутрализација на жолти тонови кај плава и бланширана коса.

Достапност: На залиха
Опис

Луксузен шампон кој лесно се бори против жолтиот пигмент кој се јавува на косата при бојадисување .Шампонот го враќа природниот сјај и негуваниот изглед на косата.

Содржи :

-голем комплекс на растителни екстракти, есенцијални масла, протеини од свила, кератин, витамини.

-напредната Luminescine Color технологија, со нејзината концентрирана формула дејствува да ја претвори невидливата УВ светлина во видлива светлина со што ја освежува бојата и дава сјај

-FadeStopFormula спречува губење на сјај и енергичност и ги неутрализира непосакуваните тонови

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

DUALSENSES BLONDES & HIGHLIGHTS SHAMPOO 250ML
990,00 ден