DUALSENSES COLOR BRILLIANCE SERUM SPRAY 150ML

990 ден

Серум во спреј за нега и регенерирање на фарбана и тенка коса.

Опис

Серум во спреј за нормална до тенка, обоена коса. Со иновативниот Color Chroma Complex на Goldwell и уникатната формула за Fade Stop, серумскиот спреј  ја регенерира и реструктуира косата за да ја врати живоста на бојата и сјајот на обоената коса. Одржувајте ја вашата совршена боја  со овој луксузен спреј третман  кој ѝ дава на косата блескав сјај и го намалува избледувањето на бојата на минимум.

Начин на користење : Нанесете го на исчистена коса исушена со пешкир. Не плакнете. Стилизирајте  како и обично.