DUALSENSES COLOR EXTRA RICH SHAMPOO 250 ML

990,00 ден

Шампон за нега и заштита на бојата кај фарбана коса со дебело влакно.

Достапност: На залиха
Опис

Шампонот  нежно ја чисти косата обезбедувајќи двојно задржување на бојата.Формулиран со Fade Stop технологија и богато масло од семе од малина ефикасно го намалува избледувањето на бојата на минимум.

Ја негува и храни густата и фарбана коса давајќи и интензивен сјај и здрав изглед.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

DUALSENSES COLOR EXTRA RICH SHAMPOO 250 ML
990,00 ден