DUALSENSES JUST SMOOTH CONDITIONER 200ML

1.000,00 ден

Кондиционер за нега и измазнување на нескротлива коса склона на фриз ефект.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционерот  обезбедува лесна контрола и мекост на косата дури и ако имате навистина непослушни кадрици. Ја измазнува нерамномерноста и порозноста на површината на влакната на косата, обезбедува интензивна исхрана и ја измазнува косата, така што понатамошната нега и стилизирање е многу лесна.

Збогатен со :

-масло од орев од кукуи – ја навлажнува, ја балансира порозноста на косата, ја измазнува нејзината површина, ја подобрува контролата на косата, обезбедува отпорност на разлетување

-Комплексот microPROtec – ја штити косата од бледнеење на бојата и надворешни влијанија

Начин на користење : нанесете по должината на косата по шампонирање. Нека работи од 1-3 минути. Исплакнете темелно.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

DUALSENSES JUST SMOOTH CONDITIONER 200ML
1.000,00 ден