1,100.00 ден

На залиха

Анти-фриз пена за брановидна и виткана коса.

Имате Прашање?
Категории: , ,

Опис

Анти-фриз пена за брановидна и виткана коса.
Со оваа пена косата добива сјај, дефиниран волумен и дефинирани локни.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, рамномерно по целата должина на косата, и потоа се остава косата да се исуши природно или со дифузер.