17% Промоција

1,300.00 ден 1,090.00 ден

На залиха

Хидрантен шампон за сува и третирана коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Хидрантен шампон за сува и третирана коса, кој и дава сјај и мекост на косата.
Содржи комплекс аквамарис, црвена алга, пченична аминокиселина, polikvatrernium 10.