EKSPERIENCE HIDRO NUTRITUVE SPRAY 190ml

1,540 ден

Спреј за сува и третирана коса.

Категорија: ,

Опис

Спреј формула коса ја храни и обновува оштетената коса.
Содржи комплекс аквамарис, polikvatrernium 6 и 16, хидролизиран пченичен протеин и хидролизиран кератин.
После миење со хидратниот шампон, се протресува и се нанесува на просушена коса со пешкир. Не се измива.