17% Промоција

1,300.00 ден 1,090.00 ден

На залиха

Шампон за осетлив скалп.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Шампон за осетлив скалп.
Содржи комплекс аквамарис, елена алга, кафеава алга, бисаболол, пантенол и екстракт од костен, кои помагаат во спречуање на стареењето на скалпот и косата.