WELLA ELEMENTS CONDITIONER (200ml)

1,750 ден

Лесен обновувачки кондиционер без парабени.

Категорија: , таг

Опис

Лесен кондиционер без парабени, кој го зајакнува од внатре секое влакно на косата.
И помага на косата да ја обнови и сочува својата природна виталност.
Совршен за обоена коса.
Има волшебен мирис инспириран од прашумите на Амазон.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.