ELLEMENTS RENEWING MASK 150ML

1,500 ден

Обновувачка маска без парабени.

Категорија: , таг

Опис

Обновувачка маска без парабени, која интензивно ја враќа и чува природната внатрешна структура на влакното.
Совршена за обоена коса. Има волшебен мирис инспириран од прашумите на Амазон.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.