WELLA ELEMENTS RENEWING SHAMPOO 250ml

1,150 ден

Обновувачки шампон без сулфати и парабени.

Категорија: , таг

Опис

Обновувачки шампон без сулфати и парабени, кој ја обновува хидратацијата на косата и ја чува и негува од коренот до врвот.
Совршен за обоена коса.
Има волшебен мирис инспириран од прашумите на Амазон.