550.00 ден

На залиха

Нежен енергетски шампон.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Нежен енергетски шампон кој ги чисти длабински косата и скалпот и му дава виталност на влакното, за силна и бујна коса.
Помага при спречување на опаѓање на косата и при зајакнување на истата.