EQUAVE KIDS – PRINCESS LOOK DETANGLING CONDITIONER (200ml)

750 ден

Equave, хипоалергенски регенератор за деца, без испирање (200мл)

Категорија: ,

Опис

Инстант регенератор за расчешлување на детската коса, ја омекнува косата, и дава сјај и свилен изглед.
Без парабени, без бои, без алергени.
Збогатен со UVA/B филтри и протеини на пченица заради заштита и лесно расчешлување.