EQUAVE KIDS – APPLE HYPOALLERGENIC DETANGLING CONDITIONER (200ml)

750 ден

Equave хипоалергенски регенератор за деца, без испирање (200мл)

Категорија: ,

Опис

Инстант регенератор за расчешлување на детската коса ја омекнува, и дава сјај и свилен изглед. Без парабени, без бои, без алергени, со мирис на зелено јаболко.
Збогатен со UVA/B филтри и протеини на пченица заради заштита и лесно расчешлување на детската коса.