EQUAVE KIDS – APPLE HYPOALLERGENIC SHAMPOO (300ml)

750 ден

Equave, хипоалергенски шампон за деца (300мл)

Категорија: ,

Опис

Eguave шампон за деца без парабени, без бои, без алергени, без сулфати, со мирис на зелено јаболко. Одлична гел формула за нежно чистење и исхрана на косата. Збогатена со витамин B5 за длабинска хидратација.