ESSENTIAL NOURISHING MASK 150ml

1,400 ден

Маска за длабинско потхранување на влакното.

Категорија: таг

Опис

Маска за длабинско потхранување на влакното.
За интензивен третман и навлажнување на косата. Има лесна и богата формула која не ја замрсува косата и и дава изглед на негувана и цврста коса.
Збогатена со 95% природни состојки и минерали и витамини.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.