400.00 ден

На залиха

Волуменизирачки спреј за коса со екстра јачина.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Волуменизирачки спреј за коса за одржување на косата во секој чекор од нејзиниот процес на обликување. Лесен е, обезбедува флексибилно зацврстување без леплив и ронлив остаток. Го подобрува природното движење на косата.