470.00 ден

На залиха

Професионална трајна боја за коса FANOLA.

Имате Прашање?

Опис

Комплетна и иновативнa професионална крем боја:
со низок процент на амонијак,
збогатена со екстракт Гинко билоба, кој нуди 100% заштита и за косата и скалпот, правејќи ја косата:  светла, здрава и полна со сјај за подолготрајни резултат и 100% покривност.
Бидејќи воопшто влијае на циркулацијата на крвта, користењето на гинко гo намалува стареењето.