FANOLA NO YELLOW SPICE COLLECTION

1,990 ден

Колекција која ги неутрализира несаканите жолти тонови на плава, руса и бела коса.

Категорија: , таг

Опис

Колекција од Шампон 350мл и Маска 300мл.
Колекција за спречување на појава на несаканите жолтила на плава, руса и бела коса.
Збогатени со есенцијални масла и виолетов пигмент.
Шампонот ги неутрализира жолтите тонови, додека маската ја негува и потхранува косата и ја остава сјајна и мазна.