FANOLA NUTRI CARE LEAVE-IN RESTRCTURING LOTION 10ML X 12 PZ – РЕСТРУКТУРИРАЧКИ АМПУЛИ 10МЛ Х12

1,590 ден

 Реструктурирачки ампули без измивање за регенерација на сува и оштетена коса 10мл х12

Категорија: , таг

Опис

Регенерирачка линија

За сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини. Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлинска и антиоксидантна својства.
Регенерирачка линија Nutri Care за сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини.
Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлински и анти оксидантнo својства.