FANOLA NUTRI CARE RESTRUCTURING SHAMPOO – РЕСТРУКТУРИРАЧКИ ШАМПОН 1000ML

960 ден

Реструктурирачки шампон 1000ml

Категорија: , таг

Опис

Restructuring Shampoo Реструктурирачки шампон 1000ml

Регенерирачка линија

За сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини. Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлинска и антиоксидантна својства.
Регенерирачка линија Nutri Care за сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини.
Совршено ја храни и навлажнува оштетените области на коса, дава сјај и свиленост. Има топлински и анти оксидантнo својства.