FANOLA NUTRI-ONE 10 ACTIONS – 10 АКЦИОНЕН КРЕМ ЗА СУВА КОСА 200ML

990 ден

Nutri-One – 10 акционен крем за сува коса 200ml

 

Категорија: , таг

Опис

Nutri-One 10 actions 10 акционен крем за сува коса 200ml

Спреј од реконструктивната линија Nutri Care, за сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини. Крем во спреј со 10 бенифити кој совршено ги регенерира оштетените делови на косата, ја храни и навлажнува и и дава сјај и свиленост. Има топлински и антиоксидантни својства.