FANOLA VOLUME CONDITIONER 350ml

650 ден

КОНДИЦИОНЕР ЗА ВОЛУМЕН 350ML

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за волумен 350ml

FANOLA се погрижи да ви подари волумен на косата, шампонот и кондиционерот се идеални за обновување на обемот од коренот, додека пак на косата и дава виталност и еластичност. И без да ја натежнува!