FIBRE CLINIX TAME CONDITIONER 250 ML

1.480,00 ден

Кондиционер за нега и измазнување на груба, сува и разлетана коса.Збогатен со Triple Bonding  и  технологија C21, ја отплеткува грубата и нескротлива коса додека ги поврзува внатрешните врски на косата. Формулата со церамиди ќе ја скроти структурата на косата и ќе ја измазни површината на косата за ефект против разлетување.

Начин на употреба: се нанесува на влажна и измиена коса и по неколку минути се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер за нега и измазнување на груба, сува и разлетана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FIBRE CLINIX TAME CONDITIONER 250 ML
1.480,00 ден