FINISH FLEXIBLE HAIR SPRAY 500 ML

1.090,00 ден

Лак за коса со средно и флексибилно задржување. Формулиран со Pixel технологија која овозможува и UV заштита.

Начин на употреба: Се нанесува на сува коса во далечина од 15-30цм.

Достапност: На залиха
Опис

Лак за коса со средно и флексибилно задржување.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FINISH FLEXIBLE HAIR SPRAY 500 ML
1.090,00 ден