FINISH SMOOTH SERUM 200 ML

1,090 ден

Серум за измазнување на нескротливата коса и за здрав сјај.Лесната формула со кокосово масло обезбедува прекрасен сјај додека го контролира разлетувањето и антистатичноста. За здрав изглед на косата и мазен финиш.

Начин на употреба:  се нанесува на влажна или сува коса и се обликува по желба.Избегнете го коренот.

Категорија: ,

Опис

Серум за измазнување на нескротливата коса и за здрав сјај.