FIRM HOLD STYLING GEL 100ml

990,00 ден

Стајлинг гел со многу висок степен на зацврстување.

Достапност: На залиха
Опис

Формула што не создава лушпи.
Стајлинг гел со многу висок степен на зацврстување, збогатен со природни екстракти како витамин Б5, со чија помош косата изгледа полна и има сјај. Овој безалкохолен гел има низок pH со што се спречува сушење на скалпот.
Се нанесува на просушена коса со пешкир. Стилизирајте од темето кон траевите и формирајте ја саканата фризура.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FIRM HOLD STYLING GEL 100ml
990,00 ден