1,350.00 ден

Мека и лесна четка за нежно расчешлување и на најзаплетканите коси.

Нема залиха

Категорија:

Опис

Четка за расчешлување и на најзаплетканата коса.
Четката е лесна, мека и нежна за чешлање. Со четката на FRAMAR , чешлањето повеќе нема да ви биде проблем. Има густина која овозможува полесно и побрзо чешлање и на голема и густа коса без никаква потешкотија.  Возрасните ја сакаат а децата ќе ја обожуваат.
FRAMAR четката доаѓа во префинето паковање, и е преубав поклон за секоја жена.