FRAMAR DETANGLING HAIR BRUSH PINKY SWEAR

1.100,00 ден

Мека и лесна четка за нежно расчешлување и на најзаплетканите коси.

Достапност: Нема на залиха
Опис

Четка за расчешлување и на најзаплетканата коса.
Четката е лесна, мека и нежна за чешлање. Со четката на FRAMAR , чешлањето повеќе нема да ви биде проблем. Има густина која овозможува полесно и побрзо чешлање и на голема и густа коса без никаква потешкотија.  Возрасните ја сакаат а децата ќе ја обожуваат.
FRAMAR четката доаѓа во убаво пакување, и е преубав поклон за секоја жена.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување