FUSION INTENSE REPAIR SHAMPOO 1000ml

3,600 ден

Деликатен шампон за обнова на оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Деликатен шампон кој помага во обнова на оштетената коса.
Збогатен со EDDS, со микролизирани липиди и свилени амино- киселини.