GOLDMAN АNTI HAIR LOSS SHAMPOO 500ml

590,00 ден

Шампон против опаѓање на косата за мажи.

Достапност: На залиха
Опис

Машки шампон за:
– за слаба коса,
– за коса на која треба да и се врати живоста и
– да и се продолжи животниот век!
Се користи за да се добие:
* погуста,
* побујна и
* појака коса.
Шампонот против опаѓање истовремено го храни влакното и коренот.
Ги штити и зајакнува фоликулите на косата и ја стимулира и индуцира пролиферацијата и синтезата на клетките.
Содржи:
– витамини,
– инозитол,
– DL-Ethylpantol и е богат со
– сулфур-аминокиселини кои ја зголемуваат видливата густина на косата за убав и младешки изглед.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

GOLDMAN АNTI HAIR LOSS SHAMPOO 500ml
590,00 ден