HASTY TOO POLISHING CREME 125 ML

1,050 ден

Стајлинг крема за средна, нормална и оштетена структура на косата.И дава свиленкаст сјај и ја подобрува текстурата на косата. Ја враќа влажноста оставајќи ја косата мека и лесна за обликување.

Опис

Стајлинг крема за средна, нормална и оштетена структура на косата.